Formy płatności

 Dostępne metody płatności:

 

Przelew na konto bankowe

Wybierz tę formę płatności jeśli preferujesz samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku towaru na zamówienie - zabieramy się do pracy aby zamówiony produkt trafił w Twoje ręce jak najszybciej.

Jeśli chcesz dokonać płatności tradycyjnym przelewem:

Anna Bojczewska

Millenium Bank: 82 1160 2202 0000 0003 2233 0716

 

Za pobraniem 

Wybierz tę metodę jeśli wolisz zapłacić gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Do standardowej kwoty przesyłki zostanie wówczas doliczone 5 zł.

 

Przelew online 

Ta forma płatności elektronicznej obsługiwana jest przez Płatności Shoper.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze:

- Visa
- Visa Electron
- MasterCard
- MasterCard Electronic
- Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Ciebie kartą płatniczą, dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do Twojej karty płatniczej.

 

Gotówka

Jeśli wolisz odebrać zamówienie osobiście możesz także zapłacić gotówką przy odbiorze. Umów się z nami na dogodny dla Ciebie termin mailowo (kontakt@panelove.pl) lub telefonicznie pod numerem 506-605-737 lub 797-327-656.

 

mRaty mBanku

Planujesz większe zakupy? Rozłóż płatność na wygodne raty. Opcja wyboru rat pojawi się w Twoim koszyku już przy zakupach od 300zł.

 

Pamiętaj, że w przypadku wyboru sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl