Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy - Polska

Niezależnie od ilości produktów w Twoim koszyku, koszt przesyłki wyniesie 20 zł przy przedpłacie oraz 25 zł w przypadku pobrania. Jedynie przy zamówieniach indywidualnych oraz nietypowych gabarytach może on być wyższy (ale zawsze Cię o tym powiadomimy na etapie wyceny).

Koszt dostawy - inne kraje

Jeśli chcesz, abyśmy wysłali przesyłkę do innego kraju niż Polska skontaktuj się z nami. Podamy Ci dokładny koszt wysyłki zamówionych produktów do kraju przeznaczenia.

Czas dostawy

Okres oczekiwania na dostawę zależny jest od kilku czynników. Większość naszych produktów powstaje na zamówienie. Nie lubimy, gdy kurzą się na półkach czekając na nowego właściciela. Chcemy, abyś dostał nasze panele i dekoracje nowiutkie i pachnące świeżością.
 
Jeśli przy wybranym przez Ciebie produkcie znajduje się informacja, że jest on dostępny na zamówienie, wówczas zaraz po złożeniu przez Ciebie zamówienia zabieramy się do pracy, aby przekazać go kurierowi w przeciągu 7 dni.

Jeśli produkt jest oznaczony jako dostępny, wówczas wysyłamy go w przeciągu trzech dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeśli wybrałeś opcję "za pobraniem" nie musimy czekać na księgowanie i wysyłka następuje w przeciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia.

*Firmy kurierskie zazwyczaj dostarczają przesyłki w przeciągu 48 godzin od nadania, gdyby zaistniało jakiekolwiek opóźnienie - skontaktuj się z nami - szybko namierzymy Twoją przesyłkę, abyś mógł się nią cieszyć jak najszybciej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl