Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy - Polska

Jeśli zamawiasz lustro koszt przesyłki wyniesie 25 zł przy przedpłacie oraz 31 zł w przypadku pobrania, niezależnie od ilości zamówionych luster. Jeśli zamawiasz same panele, niezależnie od ich ilości koszt przesyłki wyniesie 14,90 zł przy przedpłacie oraz 20,90 zł w przypadku pobrania.

Jeśli w Twoim koszyku znajdują się zarówno lustra jak i panele, wówczas kwota przesyłki będzie taka, jak w przypadku zamówienia lustra czyli 25 zł (lub 31 zł gdy zdecydujesz się na pobranie).

Koszt dostawy - inne kraje

Jeśli chcesz, abyśmy wysłali przesyłkę do innego kraju niż Polska skontaktuj się z nami. Podamy Ci dokładny koszt wysyłki zamówionych produktów do kraju przeznaczenia.

Czas dostawy

Okres oczekiwania na dostawę zależny jest od kilku czynników.
Jeśli produkt jest oznaczony jako dostępny, wówczas wysyłamy go w przeciągu trzech dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeśli wybrałeś opcję "za pobraniem" nie musimy czekać na księgowanie i wysyłka następuje w przeciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia.
Jeśli przy wybranym przez Ciebie produkcie znajduje się informacja, że jest on dostępny na zamówienie, wówczas zaraz po złożeniu przez Ciebie zamówienia zabieramy się do pracy, aby przekazać go kurierowi w przeciągu 7 dni w przypadku paneli dekoracyjnych i 21 dni, jeśli zamówienie dotyczy luster.

*Firmy kurierskie zazwyczaj dostarczają przesyłki w przeciągu 48 godzin od nadania, gdyby zaistniało jakiekolwiek opóźnienie - skontaktuj się z nami - szybko namierzymy Twoją przesyłkę, abyś mógł się nią cieszyć jak najszybciej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl